Jak wybrać idealne obrączki na ślub?

Jak wybrać idealne obrączki na ślub?

Jak wybrać idealne obrączki na ślub?

Ten wyczekiwany dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami? A Wy nadal nie wybraliście tych jedynych obrączek? Bez obaw, pomożemy Wam dokonać wyboru, przedstawimy kwestie, którymi warto się kierować! Wtedy będziecie wiedzieć, jakich obrączek szukać wśród naszej oferty.

Na szczęście, wybór obrączek to jedna z przyjemniejszych decyzji, jakie należy podjąć podczas przygotowań do ślubu. Mimo tego, wymaga od nas odpowiedzi na kilka trudnych pytań, na które odpowiedź nie zawsze jest łatwa.

Po pierwsze, jaki kolor?

Jest to najważniejsza i wyjściowa kwestia, która pozwoli Wam na dalsze poszukiwania. Obrączki mogą być w kolorze żółtego, białego lub różowego złota, a także połączeniem obu kolorów. Dwukolorowe obrączki są dobrym wyborem, jeśli ciężko Wam się zdecydować na jeden wariant. Dla Pani Młodej to również szansa, aby dopasować obrączkę do pierścionka zaręczynowego. W przypadku kiedy jest on z białego złota, a przy obrączkach chcielibyście mieć tradycyjny akcent żółtego złota, można wybrać dwukolorowy wariant.

Po drugie, z kamieniami czy bez?

Obrączki będą z Wami na całe życie, dlatego musicie sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcecie, aby były one ozdobne, a może proste i klasyczne? Możecie wybrać diamenty lub brylanty. Co równie istotne, pamiętajcie o tym, że zapewne chcecie, aby Wasze obrączki wyglądały modnie za 5 lat, jak i za 25 lat. Jeśli zdecydujecie się na przesadne zdobienia mogą się one Wam szybko znudzić.

Po trzecie, płaskie czy zaokrąglone?

Sam kształt obrączki, mocno wpływa na jej wygląd. Zaokrąglenia dodają obrączce delikatniejszy charakter, natomiast te płaskie nawiązują do klasyki i ponadczasowości.

Po czwarte, z grawerem czy bez?

Szczegóły nie są mniej ważne od tego co widać na pierwszy rzut oka. Grawer znajduje się na wewnętrznej stronie obrączki, ale mimo tego nadaje obrączce wyjątkowości i poczucie, że nikt nie ma drugiej takiej. Grawer na obrączce to szansa na personalizację Waszego symbolu miłości. Posiadacie pełną dowolność, tego co ma zostać wygrawerowane. Ogranicza Was tylko dostępne miejsce. Może to być imię przyszłego małżonka, data ślubu lub znaczący cytat.

Obrączki są pierwszym atrybutem, który kojarzy się ze ślubem, dlatego też ich wybór jest tak ważny. Nie należy jednak zapominać, że będą one nam towarzyszyć przez resztę życia, nie tylko w dniu ślubu. Dlatego przejdźcie wspólnie przez pytanie, które dla Was przygotowaliśmy, podejmijcie najlepszą decyzję i wybierzcie Wasze obrączki ślubne.

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.