Kiedy kupić obrączki ślubne?

Kiedy kupić obrączki ślubne?

Kiedy kupić obrączki ślubne?

Z jakim wyprzedzeniem powinno się rozpocząć poszukiwania obrączek ślubnych? Kiedy umieścić zakup obrączek ślubnych na kalendarzu ślubnym? Postaramy się rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości w trzech krótkich punktach.

Wybór idealnych obrączek

Zanim odpowiemy na pytanie, kiedy należy kupić obrączki ślubne, chcemy podkreślić, że na początek warto ustalić co tak naprawdę was interesuje. Z jakiego kruszca mają być wykonane obrączki? Jak mają wyglądać? Najprościej mówiąc, żeby zacząć szukać, musicie wiedzieć czego chcecie szukać.

Sprawdźcie, jak wybrać idealne obrączki na ślub.

Kiedy rozpocząć poszukiwania obrączek ślubnych?

Grafik podczas przygotowań ślubnych jest niezwykle napięty, dlatego tak naprawdę im wcześniej, tym lepiej. Musicie mieć świadomość, że poszukiwanie również trwa. Zanim znajdziecie obrączki, które najbardziej Was zainteresują może minąć sporo czasu. Zawsze dobrze jest mieć go w zapasie i nie planować tego na ostatnią chwilę. Pierwsze poszukiwania można rozpocząć na ok. pół roku przed datą ślubu.

Dzięki temu będziecie mieć również czas na przemyślenia, dzięki którym zyskacie pewność, że Wasz wybór obrączek jest trafny i na pewno nie zdecydujecie się na żaden inny model.

Kiedy kupić obrączki ślubne?

Zamówienia obrączek najlepiej dokonać 3 miesiące przed ślubem. Bierzcie pod uwagę, że nawet, gdy zakupu dokonujecie w jednej z popularnych sieci jubilerskich nie dostaniecie ich od ręki. Dlatego musicie być przygotowani na długi czas oczekiwania, niezależnie od miejsca, w którym będziecie je kupować. Dopiero, w chwili kiedy zdecydujecie się na dany wzór, obrączki będą dla Was tworzone.

Ponadto zakup obrączek ślubnych z wyprzedzeniem, daje szansę na ewentualne poprawki. Pamiętajcie, że obwód palca zmienia się nawet w ciągu dnia, a co dopiero na przestrzeni tygodni, do których dochodzi stres związany z przygotowaniem do ślubu, dążenie do wymarzonej sylwetki lub po prostu zmiana stylu życia.

Podsumowując, zanim rozpoczniecie poszukiwania, ustalcie wspólnie na czym Wam zależy, i jak wstępnie mają wyglądać Wasze obrączki ślubne. Następnie wyznaczcie sobie datę poszukiwań, najlepiej 6 miesięcy przed ślubem, aby za kolejne 3 miesiące dokonać zamówienia tych wymarzonych.

Mamy nadzieję, że teraz wiecie jak zaplanować działania związane z obrączkami ślubnymi. Korzystając z okazji, zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą złotych obrączek ślubnych.

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.