Obrączki ślubne do 2000 zł

Obrączki ślubne do 2000 zł

Obrączki ślubne do 2000 zł

Szukasz obrączek ślubnych, ale posiadasz ograniczony budżet? W naszym sklepie znajdziesz idealne obrączki ślubne do 2000 zł. Sprawdź nasze modele, które spełnią Twoje oczekiwania.

Obrączki Bella

Nasze obrączki ślubne wykonujemy z 14-karatowego złota o próbie 585. Próba 585 to najlepszy wybór, ponieważ obrączki z niej wykonane stają się odporne na dobre zniszczenia, a także są znacznie trwalsze.

Obrączki ślubne do 2000 zł

W naszym sklepie znajdują się doskonałe propozycje dla miłośników klasyki, które możecie dowolnie personalizować wybierając kolor kruszca, dodać kamień lub wybrać opcję bez brylantu.

Pierwsza propozycja od nas to Klasyczne Obrączki Ślubne o szerokości 3 mm. Posiadają półokrągły profil, dzięki czemu doskonale dopasowują się do kształtu palce i są wygodne w użytkowaniu. Obrączki są wykonane metodą bezszwową, co dodatkowo poprawia ich trwałość, a jednocześnie można poddawać je zmianom rozmiaru.

Druga propozycja to również Klasyczne Obrączki Ślubne, natomiast różnią się wymiarem i posiadają 3,5 mm szerokości. Podczas zakupu, dowolnie wybierają Państwo kolor złota, a także wybierają opcje kamienia.

Jak dobrać rozmiar obrączki ślubnej?

Wybór rozmiaru obrączki ślubnej dla wielu jest sporym problemem. Istnieje wiele sposobów, które można wykorzystać samemu za pomocą przedmiotów codziennego użytku. Jednak najprościej zrobić to za pomocą specjalnej miarki, dodatkowo mamy gwarancję, że zmierzyliśmy palec odpowiednio.

Zamów naszą miarkę i miej pewność, że zamówisz idealny rozmiar obrączki ślubnej.

Poznaj bliżej nasze pozostałe modele obrączek ślubnych – zapraszamy do sklepu Obrączki Bella!

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.