Własny projekt obrączek ślubnych

Własny projekt obrączek ślubnych

Własny projekt obrączek ślubnych

Obrączki ślubne to symbol małżeństwa, który będzie z Wami do końca życia. Nic więc dziwnego, że Pary Młode poświęcają poszukiwaniom odpowiedniego wzoru dużo czasu. Po co szukać, skoro możecie wykonać własny projekt obrączek ślubnych? Z tego powodu, indywidualne projekty obrączek zyskują coraz większą popularność, a przyszłe Pary Młode mogą tylko wybierać spośród miejsc, które je dla nich wykonają.

Indywidualny projekt obrączek ślubnych

Obrączki zaprojektowane według własnej wizji będą odzwierciedlać Wasze marzenia. Narzeczeni pragną, aby ich obrączki ślubne w pełni oddawały ich styl oraz uczucia, a także były ponadczasowe. Spełnienie tych wszystkich warunków gwarantuje jedynie własny projekt obrączek ślubnych.

Jak zaprojektować własne obrączki ślubne?

Przy wyborze obrączek ślubnych obrączek ślubnych trzeba podjąć kilka istotnych decyzji odnośnie ich wyglądu. Dokładnie tak samo jest przy tworzeniu własnego projektu. Z tą różnicą, że macie wpływ na każdy szczegół, i to od Was zależy finalny wygląd obrączek ślubnych.

Od czego rozpocząć projektowanie obrączek ślubnych? Najprościej będzie rozpisać kryteria, które mają charakteryzować Wasze obrączki, czyli:

  • kolor złota lub połączenie kolorów
  • profil obrączek
  • wykończenie obrączek (lśniące lub matowe)
  • kamień
  • rozmiar, szerokość i wysokość obrączek
  • grawer

Jeżeli zbierzecie odpowiedzi na wszystkie powyższe kwestie, możecie przystąpić do zaprojektowania Waszych wymarzonych obrączek ślubnych. Do rozrysowania projektu wystarczy Wam jedynie kartka i ołówek. Wasze pomysły możecie przesyłać nam pod adres kontakt@obraczkibella.pl 

Własny projekt sprawia, że Wasze obrączki będą stworzone prosto z serca, a tym samym będą Was wiązać z nimi większe uczucia.

Marzycie o stworzeniu własnego projektu obrączek ślubnych? Jeśli tak to miło nam, że trafiliście właśnie na nas. Sprawimy, że Wasze projekty staną się rzeczywistością i będą trwałymi symbolami Waszej miłości na zawsze. Czekamy na Wasze projekty! Jeśli macie jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu!

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarzy jest w tej chwili zamknięty.